Форма входа

Категории раздела

Новости ЦКТ [50]
Новости ЦКТ
Гранты и конкурсы [99]
Тренинги [45]

Поиск

Календарь

«  Август 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Суббота, 15.12.2018, 03:42
Приветствую Вас Гость | RSS
Центр креативных технологий
Главная | Регистрация | Вход
Главная » 2015 » Август » 25 » Де шукати грант — ресурси для українських науковців, волонтерів та підприємців
12:31
Де шукати грант — ресурси для українських науковців, волонтерів та підприємців

Для низки некомерційних, наукових та підприємницьких інноваційних проектів та стартапів грант може стати суттєвою допомогою в якісному покращенні своєї роботи, виході на нову аудиторію, посприяти зростанню навичок власної команди. Саме тому пошук майданчиків та інституцій для надання грантів є важливим не лише для науковцівволонтерів та активістів, але й для підприємців-новаторів.

Пропонуємо вашій увазі корисний перелік сайтів, фондів та ініціатив, котрі надають гранти під різні цілі та проекти. Можливо, серед них буде і той, котрим зможете скоритатися ви для вашої команди.

Інтернет-майданчики для пошуків

Грантові заявки регулярно оновлюються на цих сайтах:

Організації, за якими варто слідкувати

В залежності від сфери вашої діяльності можна обрати грантові програми від однієї з наступних організацій:

 • National Endowment for Democracy — бюджети можуть бути різні, все залежить від досвіду організації та того, наскільки ви переконаєте грантодавця в доцільності вашого проекту. Активно співпрацюють із вітчизняними ініціативами, які сприяють розвитку демократії, співпраці та активності різних верств населення. Заявки приймають щоквартально.
 • CHARLES STEWART MOTT FOUNDATION — Україна є у фокусі роботи фонду. Спочатку ви заповнюєте форму про організацію та проект, який подаєте на фінансування. За місяць отримуєте відповідь щодо подальших кроків. Заявки приймаються протягом року.
 • Програма «Молодь в дії» (пріоритетні напрямки фінансування; Європейська волонтерська служба; Молодіжні обміни; Тренінги та мережеві проекти) — бюджети можуть бути різні, все залежить від досвіду організації та доцільності реалізації вашого проекту.
 • Міжнародний Вишеградський фонд — основні напрямки включають співпрацю у сфері культури; наукову співпрацю і наукові дослідження; освіту (семінари, літні школи); молодіжні обміни; транскордонну співпрацю в форматі Польща-Словаччина-Україна або Угорщина-Словаччина-Україна; просування туристичних проектів.
 • Європейці за мир — підтримка молоді у віці від 14 до 21 року: спонукають до критичного бачення історії і проблем сучасності; до транскордонної співпраці з ровесниками, до діалогу між поколіннями про досвід війни і миру.
 • Програма «Зміни в регіоні» – RITA — головні напрямки фінансування включають системні зміни в суспільстві; соціальну політику і систему освіти; розвиток місцевого самоврядування і місцевих громад; розвиток НДО, підприємництва; права людини; культурну спадщину; захист довкілля тощо.
 • Рада Європи — багато основних напрямків роботи, зокрема демократія, права людини, гендерна рівність. Активно підтримують молодь та проекти, спрямовані на роботу з молоддю. На сайті завжди доступна інформація з основними напрямками цьогорічного фінансування, її варто враховувати при поданні своєї заявки. В будь-якому випадку першочерговим кроком буде реєстрація громадської організації на сайті. Далі ви маєте отримати підтвердження, щоб мати доступ до грантів та подаватися на фінансування.

Що варто пам’ятати при пошуку грантів

 • Більшість фондів мають декілька часових рамок подачі аплікаційних форм. Зазвичай це — раз на 3 місяці. Проте є фонди, які постійно приймають заявки. Важливо постійно робити огляд заявок, що з’являються.
 • Варто запланувати достатньо часу на заповнення заявки, щоб залишився час для прочитання, коректування та редагування – це дуже важливо, адже потенційним грантодавець може стати вашим тривалим партнером або ж одразу сформувати про вас негативне враження.
 • Орієнтуйтесь на фокус та головні завдання потенційного грантодавця, щоб не витрачати і свій час, і час організації, яка оголосила грант.
 • Робота із грантами – вкрай системний процес. Тому людина, яка відповідає за цю ділянку в організації, має 70% часу займатися саме пошуком грантових можливостей, написанням грантів та побудовою довготривалих партнерських відносин із грантодавцями.
 • Враховуйте, що після отримання гранту важливо прозвітувати про його використання — кожен фонд має для цього власні вимоги, з якими вас обов’язково ознайомлять після отримання фінансування. Проте загальну інформацію про звіти ви можете знайти і на сайті грантодавця. Порада – усі документи готувати поступово під час грантового періоду, а не в останній момент. Важливо сприймати грантодавця як партнера і постійно знаходитися в контакті із ним, часто проявляючи ініціативу та тримаючи організацію в курсі того, що у вас відбувається в проекті чи в команді

 

За матеріалами: diya-ua.com

 

 

Категория: Гранты и конкурсы | Просмотров: 467 | Добавил: Вергун-ТВ | Теги: гранты | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Copyright MyCorp © 2018